• Електромобілі та українські реалії

  Май 15, 2018 Нет комментариев

  Автомобілі на електродвигунах давно перестали дивувати, але ж всього пару років назад вибір екологічно чистого та безпечного транспортного засобу був зовсім невеликий. Електромобіль — це новий щабель розвитку сучасної техніки. На сьогоднішній день можна без проблем купити електромобіль в Україні, а не тільки в Японії і США, які є лідерами автопромисловості. Що ж являє собою «автомобіль майбутнього»? Зовні це звичайний транспортний засіб, але працює він не за допомогою двигуна внутрішнього згоряння, а на електриці. Тому електромобілі тихі, швидкі і абсолютно екологічні. В автосалоні Carpoint Electric доступний великий асортимент електромобілів по хороших цінах.


  Електромобілі та українські реалії

  Переваги вибору електромобіля в Україні

  Всього кілька років тому придбати якісний електроавтомобіль можна було лише за великі гроші. Сьогодні, завдяки тому, що існує автосалон Carpoint Electric, багато автолюбителів уже прийняли рішення купити електромобіль і стали щасливими володарями модного транспортного засобу. Якщо Ви ще сумніваєтеся, придбати «автомобіль майбутнього» чи ні, тоді ознайомтеся зі списком, який наочно доводить переваги експлуатації електромобіля: безшумна робота; відсутність неприємних запахів; надійна експлуатація; відсутність необхідності проходити дороге обслуговування.

  Вартість електромобілів в Україні

  Уже давно не модно смітити грошима і захоплювати перехожих дорогими крутими іномарками. Зараз ті часи, коли люди знають ціну грошам і правильно ними розпоряджаються. Компанія Carpoint Electric не займається посередництвом і перекуповування автомобілів, тільки прямими продажами. Таким чином, вартість електромобілів в Україні буде мінімальна, при цьому Ви можете бути впевненими в якості і надійності кожної моделі. Вартість електромобіля в Україні залежить від обраної моделі. Крім цього, електромобіль стане знахідкою для сільської місцевості. Адже транспорт не буде залежати від заправок, які перебувають далеко від будинку — зарядка може здійснюватися від побутової мережі. Таким чином, ви платите лише кілька гривень за 100 кілометрів.

  12345 (No Ratings Yet)
  Загрузка...